Pelletsförråd CTC 400 L
7 895 kr
30 dagars prisgaranti

400 L
7 895 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad från: 149 kr
Varumärke
CTCBeskrivning
Förråd till pellets i galvaniserad plåt, 400 l. Passar till CTC EasyFlex och CTC EcoFlex.
Egenskaper
| Varumärke | CTC |
| Art.Nr. | 11969701 |
| Typ | Pelletsförråd |
| Bredd | 620 mm |
| Serie | 400 |
| Volym | 400 l |
| Höjd | 1400 mm |
| Djup | 620 mm |
| Vikt | 36 kg |
| RSK-nr | 6115327 |
| EAN-nr | 7333077001605 |

