Borrmall Fresh F31/32
Rek. pris 117 kr
92 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

F31/32
92 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Borrmall Fresh F31/32 är en borrmall i stålplåt som hjälper dig att få rätt avstånd mellan hålen vid installation av din fresh spaltventil. I mallen finns det 27 stycken Ø10 mm hål. Hålen kommer i en rak linje på båda sidor karmen eller bågen och förenklar din installation av ventilen.
Varumärke
FreshBeskrivning
Borrmall Fresh F31/32 är en borrmall i stålplåt som hjälper dig att få rätt avstånd mellan hålen vid installation av din fresh spaltventil. I mallen finns det 27 stycken Ø10 mm hål. Hålen kommer i en rak linje på båda sidor karmen eller bågen och förenklar din installation av ventilen.
Egenskaper
| Varumärke | Fresh |
| Art.Nr. | 422379 |
| Färg | Grå |
| Typ | Borrmall |
| Material | Galvaniserad Stålplåt |
| Bredd | 380 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 320020 |
| Djup | 21 mm |
| Höjd | 22 mm |
| RSK-nr | 8758018 |
| EAN-nr | 7318113200204 |
