Clips Fresh 110x55 mm Plast 2-pack
Lägsta totalpris 136:-
34 kr/2-packSe priset!
30 dagars prisgaranti

110x55 mm Plast 2-pack
4 2-pack / 136 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Clips Fresh 110x55 mm Plast 2-pack är clips för upphängning av rektangulär kanal, Ø110x55 mm. Det är utmärkt för diskreta synliga kanaldragningar, men går även att bygga in.
Varumärke
FreshBeskrivning
Clips Fresh 110x55 mm Plast 2-pack är clips för upphängning av rektangulär kanal, Ø110x55 mm. Det är utmärkt för diskreta synliga kanaldragningar, men går även att bygga in.
Egenskaper
| Varumärke | Fresh |
| Art.Nr. | 422204 |
| Färg | Vit |
| Typ | Kanalplast |
| Material | Plast |
| Bredd | 63 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 840122 |
| Djup | 20 mm |
| Höjd | 130 mm |
| EAN-nr | 7318118401224 |
