Väggventil Fresh F100 D102 KP Tilluftsventil med Filter & Kondenseringsisolering
Rek. pris 640 kr
493 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

F100 D102 KP Tilluftsventil med Filter & Kondenseringsisolering
493 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Väggventil Fresh F100 D102 KP Vit är en klassisk väggventil för väggmontage, avsedd för kontinuerlig ventilation av bostäder. Den är försedd med filter och kraftig kondensisolering. Komplett med genomföring Ø98/102 mm och galler. Håltagning: 105 mm. Max väggtjocklek: 350 mm.
Varumärke
FreshBeskrivning
Väggventil Fresh F100 D102 KP Vit är en klassisk väggventil för väggmontage, avsedd för kontinuerlig ventilation av bostäder. Den är försedd med filter och kraftig kondensisolering. Komplett med genomföring Ø98/102 mm och galler. Håltagning: 105 mm. Max väggtjocklek: 350 mm.
Denna tilluftsventil från Fresh KP-serien är ett utmärkt val för att förbättra luftkvaliteten i ditt hem. Den kan hjälpa till att minska allergener och andra luftburna föroreningar, vilket gör ditt hem hälsosammare och mer bekvämt att leva i. Med sin effektiva kondenshantering kan den även bidra till att förhindra fukt- och mögelproblem. Dessutom är den enkel att installera, vilket gör den till ett praktiskt val för både nya och befintliga bostäder. Med sin diskreta design och neutrala vit färg, smälter den in i de flesta inredningsstilar.
Fördelar: Väggventil Fresh F100 D102 KP Tilluftsventil med Filter & Kondenseringsisolering
- Optimerar inomhusklimatet
- Effektiv kondenshantering
- Lätt att installera
Fördelar: Väggventil Fresh F100 D102 KP Tilluftsventil med Filter & Kondenseringsisolering
- Optimerar inomhusklimatet
- Effektiv kondenshantering
- Lätt att installera
Recensioner
BettanVerifierad köpare
för 2 år sedanMöjlighet att stänga enkelt
+ Lättmonterad
Egenskaper
| Varumärke | Fresh |
| Art.Nr. | 422306 |
| Färg | Vit |
| Djup | 185 mm |
| Höjd | 185 mm |
| Håltagningsmått | 105 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 189002 |
| Material | Plast |
| Serie | KP |
| Produkttyp | Väggventil |
| Bredd | 395 mm |
| Kanaldimension | 105 mm |
| EAN-nr | 7318111890025 |
