Avloppsgaller Unidrain ClassicLine Anniversario
Rek. pris 734 kr
fr.461 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

ClassicLine Anniversario
461 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Avloppsgaller Unidrain ClassicLine Anniversario är ett avloppsgaller i modern design som levereras utan klinkerram. Det kan endast användas med avsedd ram från Unidrain vilket säkrar en exakt placering. Gallertjocklek: 3 mm.
Varumärke
UnidrainBeskrivning
Avloppsgaller Unidrain ClassicLine Anniversario är ett avloppsgaller i modern design som levereras utan klinkerram. Det kan endast användas med avsedd ram från Unidrain vilket säkrar en exakt placering. Gallertjocklek: 3 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Unidrain |
| Längd | 280, 560, 660, 760, 860, 960, 1160 mm |
| Bredd | 51 mm |
| Färg | Rostfritt Stål |
| Höjd | 3 mm |
| Serie | ClassicLine |
| Yta | Borstad |
| Typ | Avloppsgaller |
| Material | Rostfritt stål, Rostfritt Stål |
| Vikt | 0,3, 0,7, 0,8, 0,63, 0,66, 0,88, 1,03 kg |

