Avloppsgaller Unidrain ClassicLine Hörn Anniversario
Rek. pris 566 kr
363 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

ClassicLine Hörn Anniversario
363 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Avloppsgaller Unidrain ClassicLine Hörn Column är ett avloppsgaller i modern design som levereras utan klinkerram. Detta galler är anpassat för hörnavlopp och det är ett laserskuret galler med extra hög ytfinish. Det kan endast användas med avsedd ram från Unidrain vilket säkrar en exakt placering. Gallertjocklek: 3 mm.
Varumärke
UnidrainBeskrivning
Avloppsgaller Unidrain ClassicLine Hörn Column är ett avloppsgaller i modern design som levereras utan klinkerram. Detta galler är anpassat för hörnavlopp och det är ett laserskuret galler med extra hög ytfinish. Det kan endast användas med avsedd ram från Unidrain vilket säkrar en exakt placering. Gallertjocklek: 3 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Unidrain |
| Art.Nr. | 2603.0200 |
| Längd | 137 mm |
| Bredd | 191 mm |
| Färg | Rostfritt Stål |
| Höjd | 3 mm |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | ClassicLine |
| Yta | Borstad |
| Produkttyp | Avloppsgaller |
| Vikt | 0,2 kg |
| RSK-nr | 7119850 |
| EAN-nr | 5707692009322 |
