Avloppspanel Unidrain HighLine Hörn Panel
Rek. pris 1 749 kr
1 117 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

HighLine Hörn Panel
1 117 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Avloppspanel Unidrain HighLine Hörn Panel är en avloppspanel för hörnavlopp. Paketet består av en panel och ett förhöjningsset och monteras utan ram. Det medföljer ett förhöjningsset på 10, 12, 15 och 25 mm för att höjdjustera Panelen i nivå med golvplattorna.
Varumärke
UnidrainBeskrivning
Avloppspanel Unidrain HighLine Hörn Panel är en avloppspanel för hörnavlopp. Paketet består av en panel och ett förhöjningsset och monteras utan ram. Det medföljer ett förhöjningsset på 10, 12, 15 och 25 mm för att höjdjustera Panelen i nivå med golvplattorna.
Egenskaper
| Varumärke | Unidrain |
| Art.Nr. | 2920.0201 |
| Längd | 270 mm |
| Bredd | 198 mm |
| Färg | Rostfritt Stål |
| Höjd | 25 mm |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | HighLine |
| Yta | Borstad |
| Produkttyp | Avloppsgaller |
| Vikt | 0,3 kg |
| RSK-nr | 7119916 |
| EAN-nr | 5707692006772 |
