Golvbrunnssil Tebo Malmö Lux
Rek. pris 425 kr
329 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Malmö Lux
329 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Golvbrunnssil Tebo Malmö Lux är en designad golvbrunnssil för dig som gillar det enkla. Malmö Lux golvbrunn klarar 0,6 liter vatten i sekunden vilket är mer än tillräckligt för dusch.
Varumärke
TeboBeskrivning
Golvbrunnssil Tebo Malmö Lux är en designad golvbrunnssil för dig som gillar det enkla. Malmö Lux golvbrunn klarar 0,6 liter vatten i sekunden vilket är mer än tillräckligt för dusch.
Övrigt
- Mått: 200x200x5 mm
- Färg: Borstat rostfritt stål
- Urtag: Nej
- Mått: 200x200x5 mm
- Färg: Borstat rostfritt stål
- Urtag: Nej
Recensioner
Anna EVerifierad köpare
för 4 år sedanJättefin är nöjd
Egenskaper
| Varumärke | Tebo |
| Art.Nr. | 267764 |
| Längd | 200 mm |
| Bredd | 200 mm |
| Färg | Krom |
| Höjd | 5 mm |
| Material | Rostfri Stål |
| Serie | Malmö Lux |
| Antal (st/frp) | 1 st/frp |
| Yta | Matt |
| Tjocklek | 5 mm |
| Produkttyp | Golvbrunnssil |
| Vikt | 0,4 kg |
| EAN-nr | 7391142018408 |
