Golvbrunnssil Tebo
Rek. pris 123 kr
95 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Golvbrunnssil Tebo
95 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Golvbrunnssil Tebo är en tunn golvbrunnssil som är endast 4 mm tjock vilket gör att du kan använda den när du lagt ett tunnt golv t.ex. mosaik.
Varumärke
TeboBeskrivning
Golvbrunnssil Tebo är en tunn golvbrunnssil som är endast 4 mm tjock vilket gör att du kan använda den när du lagt ett tunnt golv t.ex. mosaik.
Övrigt
- Mått: 200x200x4 mm
- Färg: Borstat rostfritt stål
- Urtag: Nej
- Mått: 200x200x4 mm
- Färg: Borstat rostfritt stål
- Urtag: Nej
Recensioner
IngaVerifierad köpare
för 5 år sedanDen gör vad den ska.
+ Den passade min golvbrunn, lagom pris
- Jag behövde bara silen, inte den yttre delen
Egenskaper
| Varumärke | Tebo |
| Art.Nr. | 267551 |
| Längd | 200 mm |
| Bredd | 200 mm |
| Färg | Krom |
| Material | Rostfri Stål |
| Yta | Matt |
| Typ | Golvbrunnssil |
| Höjd | 4 mm |
| Antal | 1 st/frp |
| Tjocklek | 4 mm |
| EAN-nr | 7391142001790 |
