Hårsil Unidrain 2810
280 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

2810
280 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Hårsil Unidrain 2810 är en praktisk hårsil till hörnarmatur. Hårsilen är tillverkad i rostfritt stål och rengörs enkelt vid behov. Den är lätt att montera och förhindrar att vattenlåset blir igensatt.
Varumärke
UnidrainBeskrivning
Hårsil Unidrain 2810 är en praktisk hårsil till hörnarmatur. Hårsilen är tillverkad i rostfritt stål och rengörs enkelt vid behov. Den är lätt att montera och förhindrar att vattenlåset blir igensatt.
Egenskaper
| Varumärke | Unidrain |
| Art.Nr. | 2811.0010 |
| Djup | 65 mm |
| Bredd | 65 mm |
| Färg | Rostfri |
| Fungerar till | Hörnsystemen |
| Höjd | 1 mm |
| Material | Rostfritt stål |
| Serie | Unidrain Utloppshus |
| Yta | Borstad |
| Vikt | 0,02 kg |
| RSK-nr | 7119906 |
| EAN-nr | 5707692006666 |
