Brunnskniv Blücher Drain
201 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Drain
201 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
BlücherEgenskaper
| Varumärke | Blücher |
| Art.Nr. | 001.200.001 |
| Längd | 120 mm |
| Bredd | 120 mm |
| Höjd | 20 mm |
| Material | Rostfritt Stål |
| Serie | Drain Multi |
| Vikt | 0,3 kg |
| RSK-nr | 7122023 |

