Fördelare LK Systems Vvc Uni
Rek. pris 336 kr
265 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Vvc Uni
265 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Fördelarvinkel som passar LK Fördelare UNI för att vända inkommande vamvatten till VVC fördelning. Anslutning G20 avsedd för LK Presspex sortiment. Lekande G20 Eurocone för anslutning mot LK Fördelare UNI. Fördelaren har pluggad anslutning i motstående sida för G15 anslutning vid behov.
Varumärke
LK SystemsBeskrivning
Fördelarvinkel som passar LK Fördelare UNI för att vända inkommande vamvatten till VVC fördelning. Anslutning G20 avsedd för LK Presspex sortiment. Lekande G20 Eurocone för anslutning mot LK Fördelare UNI. Fördelaren har pluggad anslutning i motstående sida för G15 anslutning vid behov.
Egenskaper
| Varumärke | LK Systems |
| Art.Nr. | 1882360 |
| Färg | Nickel |
| Djup | 47 mm |
| Utförande | Med Avtagbar Plugg |
| Höjd | 32 mm |
| Material | AZH-Mässing |
| Produkttyp | Fördelare |
| Bredd | 105 mm |
| Max arbetstryck vid 20° | PN10 |
| Dimension | G20 mm |
| RSK-nr | 1882360 |
| EAN-nr | 7331590051794 |
