Installationsskåp LK Systems Rtb-XL
Rek. pris 2 400 kr
1 893 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Rtb-XL
1 893 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

LK Installationsskåp RTB är avsett att användas när man önskar dölja LK Minikretsventil RTB.
LK Installationsskåp RTB-XL är avsett att användas när man önskar dölja LK Minikretsventil
RTB tillsammans med elektronisk rumsreglering.
Varumärke
LK SystemsBeskrivning
LK Installationsskåp RTB är avsett att användas när man önskar dölja LK Minikretsventil RTB.
LK Installationsskåp RTB-XL är avsett att användas när man önskar dölja LK Minikretsventil
RTB tillsammans med elektronisk rumsreglering.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | LK Systems |
| Art.Nr. | 2988857 |
| Färg | Vit |
| Djup | 95 mm |
| Utförande | Vattentätt Inbyggnadsskåp |
| Höjd | 350 mm |
| Material | Stålplåt |
| Produkttyp | Installationsskåp |
| Bredd | 350 mm |
| RSK-nr | 2988857 |
| EAN-nr | 7331590056829 |

