


Installationsskåp LK SystemsRtb
Rek. pris 2 056 kr
!
1 219 kr1 286 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti

Rtb
1 219 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
LK Installationsskåp RTB är avsett att användas när man önskar dölja LK Minikretsventil RTB.
LK Installationsskåp RTB-XL är avsett att användas när man önskar dölja LK Minikretsventil
RTB tillsammans med elektronisk rumsreglering.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | LK Systems |
|---|---|
| Art.Nr. | 2988856 |
| Färg | Vit |
| Utförande | Vattentätt Inbyggnadsskåp |
| Material | Stålplåt |
| Typ | Installationsskåp |
| Djup | 95 mm |
| Höjd | 350 mm |
| Bredd | 350 mm |
| RSK-nr | 2988856 |
| EAN-nr | 7331590056805 |
