Kulventil LK Systems 434 Rak G25 Inv/Utv
Rek. pris 292 kr
fr.261 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

434 Rak G25 Inv/Utv
261 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Avstängningsventil i avzinkningshärdig mässing för användning mot fördelare UNI-25. Rak, invändig x utvändig Gänga.
Varumärke
LK SystemsBeskrivning
Avstängningsventil i avzinkningshärdig mässing för användning mot fördelare UNI-25. Rak, invändig x utvändig Gänga.
Egenskaper
| Varumärke | LK Systems |
| Djup | 42 mm |
| Höjd | 70 mm |
| Material | AZH-Mässing |
| Produkttyp | Kulventil |
| Bredd | 73 mm |
| Max arbetstryck vid 20° | PN10 |
| Dimension | G25 (DN25) mm |
| Färg | Blå, Röd |
| Utförande | Blått Vred, Rött Vred |
