Pushfit-koppling LK Systems Pv 20Xg20
Rek. pris 296 kr
283 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Pv 20Xg20
283 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
LK SystemsBeskrivning
Pushfit-koppling med lekande mutter för anslutning av LK PERT-rör mot LK Fördelare.
Egenskaper
| Varumärke | LK Systems |
| Art.Nr. | 2410317 |
| Färg | Röd |
| Djup | 55 mm |
| Utförande | Muff x Invändig Löpmutter |
| Höjd | 30 mm |
| Material | Mässing Cw602 |
| Max Temperatur | 60 °c |
| Produkttyp | Muff |
| Bredd | 30 mm |
| Max arbetstryck vid 20° | PN6 |
| Dimension | 20 x G20 mm |
| RSK-nr | 2410317 |
| EAN-nr | 7331590054542 |


