Sockel LK Systems GV
Rek. pris 1 319 kr
fr.853 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

GV
853 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Sockel LK Systems GV används när fördelarskåp GV monteras utanpå befintlig vägg. Denna sockel döljer rörinstallationen mellan skåp och golv. Den är justerbar i höjdled från 220 mm till 280 mm och försedd med hål för montage av skåpsdränage. Om annan placering av skåpsdränaget väljs används bipackad täckplugg för att dölja hålet i sockeln.
Varumärke
LK SystemsBeskrivning
Sockel LK Systems GV används när fördelarskåp GV monteras utanpå befintlig vägg. Denna sockel döljer rörinstallationen mellan skåp och golv. Den är justerbar i höjdled från 220 mm till 280 mm och försedd med hål för montage av skåpsdränage. Om annan placering av skåpsdränaget väljs används bipackad täckplugg för att dölja hålet i sockeln.
Egenskaper
| Varumärke | LK Systems |
| Kategori | Tillbehör golvvärme |
| Färg | Vit |
| Utförande | Utvändigt montage |
| Typ | Sockel |
| Höjd | 280 mm |
| Passar till | För golvvärmeskåp GV 1050, För golvvärmeskåp GV 550, För golvvärmeskåp GV 800, För golvvärmeskåp M60n XL |
| Storlek | BxD: 1050xx95 mm, BxD: 550xx145 mm, BxD: 550xx95 mm, BxD: 800xx95 mm |
| Djup | 95, 145 mm |
| Vikt | 1,8, 2,3, 3,3, 2,65 kg |
| Bredd | 550, 800, 1050 mm |
