T-Rör LK Systems Presspex
Rek. pris 329 kr
fr.258 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

Presspex
258 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
LK SystemsBeskrivning
PressPex T-rör med lekande mutter för anslutning av LK PE-X samt LK PAL Universalrör mot G20 gänga.
Egenskaper
| Varumärke | LK Systems |
| Färg | Nickel |
| Utförande | 2 Muff x Invändig Löpmutter |
| Material | AZH-Mässing |
| Max Temperatur | 70 °c |
| Max arbetstryck vid 20° | PN10 |
| Djup | 47 mm |
| Höjd | 27 mm |
| Produkttyp | Anslutningskoppling, T-rör |
| Bredd | 106 mm |
| Dimension | A32 x G20 x A32, A32 x G20 x AX25, AX16 x G20 x AX16, AX20 x G20 x AX16, AX20 x G20 x AX20, AX25 x G20 x AX20, AX25 x G20 x AX25 mm |

