T-Rör LK Systems Uni G20
Rek. pris 203 kr
189 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Uni G20
189 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

T-Rör för direkt anslutning på LK Fördelare eller ventil UNI. Ansluts med G20 Eurocone med lekande mutter. Motstående sidor har G20 Eurocone anslutning. Lämplig för vidarematning från Fördelarskåp
Varumärke
LK SystemsBeskrivning
T-Rör för direkt anslutning på LK Fördelare eller ventil UNI. Ansluts med G20 Eurocone med lekande mutter. Motstående sidor har G20 Eurocone anslutning. Lämplig för vidarematning från Fördelarskåp
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | LK Systems |
| Art.Nr. | 1882418 |
| Färg | Nickel |
| Djup | 53 mm |
| Utförande | Utvändig x Invändig Gänga |
| Höjd | 32 mm |
| Material | AZH-Mässing |
| Produkttyp | T-rör |
| Bredd | 45 mm |
| Max arbetstryck vid 20° | PN10 |
| Dimension | G20 mm |
| RSK-nr | 1882418 |
| EAN-nr | 7331590053736 |
