Wss LK Systems Mini Huvudenhet
Rek. pris 3 144 kr
2 760 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Mini Huvudenhet
2 760 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
LK SystemsBeskrivning
Huvudenheten till LK WSS Mini.
Egenskaper
| Varumärke | LK Systems |
| Art.Nr. | 1882616 |
| Färg | Vit |
| Djup | 156 mm |
| Utförande | Trådlöst/För Max 16 Enheter |
| Höjd | 39 mm |
| Material | Plast |
| Typ | Läckagebrytare |
| Bredd | 90 mm |
| RSK-nr | 1882616 |
| EAN-nr | 7331590057772 |

