Markvärmerör LK Systems 25x2,3 mm
Rek. pris 5 850 kr
fr.4 866 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Välj variant

25x2,3 mm
4 866 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
LK SystemsBeskrivning
Polyetenrör för markvärmesystem, utan syrediffusionsspärr.
Egenskaper
| Varumärke | LK Systems |
| Material | PEX |
| Max Temperatur | 50 °c |
| Tryck | 5 Bar |
| Typ | Värmerör |
| Dimension | 25x2,3 mm |
| Längd | 175, 200, 240, 320 m |
| Vikt | 29, 33, 39,6, 54,5 kg |

