
Markvärmerör LK Systems25x2,3 mm200 m
6 258 kr6 736 kr
Sänkt pris!
Spara 478 kr
30 dagars prisgaranti
Längd

25x2,3 mm
200 m6 258 kr
- Förväntas åter i lager 2026-04-02
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Polyetenrör för markvärmesystem, utan syrediffusionsspärr.
Egenskaper
| Varumärke | LK Systems |
|---|---|
| Art.Nr. | 2417997 |
| Material | PEX |
| Tryck | 5 Bar |
| Typ | Värmerör |
| Längd | 200 m |
| Vikt | 33 kg |
| Dimension | 25x2,3 mm |
| Max Temperatur | 50 °c |
| RSK-nr | 2417997 |
| EAN-nr | 7331590001683 |
