
Universalrör LK SystemsPAL RiR ExtraA16/50m
Rek. pris 4 612 kr
!
2 940 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Storlek
Beskrivning
Levereras monterade i tomrör av HD-polyeten försedda med utanpåliggande isolering av polyeten. Levereras rullade i kartongförpackning.
Egenskaper
| Varumärke | LK Systems |
|---|---|
| Art.Nr. | 1877951 |
| Storlek | A16/50m |
| Dimension | 16x2,0/25/10 mm |
| Vikt | 13,5 kg |
| Färg | Vit |
| Material | PAL |
| Tryck | 10 Bar |
| Serie | RiR |
| Typ | Kombirör rör-i-rör |
| Max Temperatur | 70 °c |
| RSK-nr | 1877951 |
| EAN-nr | 7331590022237 |

