Termometerficka LK Systems G15
Rek. pris 103 kr
99 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

G15
99 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

LK Termometerficka används tillsammans med LK PressPex T-koppling inv gg G15 (Ø16, Ø20, Ø25) och LK Termometer 0-80°. Detta möjliggör placering av termometrar på ledningar i såväl värme som tappvattensystem.
Varumärke
LK SystemsBeskrivning
LK Termometerficka används tillsammans med LK PressPex T-koppling inv gg G15 (Ø16, Ø20, Ø25) och LK Termometer 0-80°. Detta möjliggör placering av termometrar på ledningar i såväl värme som tappvattensystem.
Egenskaper
| Varumärke | LK Systems |
| Art.Nr. | 2434742 |
| Färg | Mässing |
| Material | AZH-Mässing |
| Typ | Termometerficka |
| Djup | 30 mm |
| Dimension | G15 mm |
| Höjd | 40 mm |
| Bredd | 30 mm |
| RSK-nr | 2434742 |
| EAN-nr | 7331590040774 |
