
Arbetslampa Einhell TE-CL 18/2000 LiAC-Solo
BATTERI PÅ KÖPET
Rek. pris 899 kr
762 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
BatterikitBatterikit Einhell 18V 2,5Ah
385 kr
TE-CL 18/2000 LiAC-Solo
762 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Arbetslampa från Varumärket Einhell. En del av Power X-Change-familjen. Optimal belysning tack vare högpresterande LED. Hög flexibilitet tack vare flexibelt svivlande lamphuvud. Universal användning tack vare en mängd fastsättningsalternativ. Hybridfunktion garanterar permanent driftberedskap. Levereras utan batteri och laddare (kan köpas separat).
Varumärke
EinhellBeskrivning
Arbetslampa från Varumärket Einhell. En del av Power X-Change-familjen. Optimal belysning tack vare högpresterande LED. Hög flexibilitet tack vare flexibelt svivlande lamphuvud. Universal användning tack vare en mängd fastsättningsalternativ. Hybridfunktion garanterar permanent driftberedskap. Levereras utan batteri och laddare (kan köpas separat).
Egenskaper
- Spänning: 18 / 100–240 V
- Antal LED:ar: 20 delar
- Ljusström: 2 000 lm
- Ljusfärg: 5 700 K
- Antal justeringssteg för ljusstyrkan: 3 inställningar
- Spänning: 18 / 100–240 V
- Antal LED:ar: 20 delar
- Ljusström: 2 000 lm
- Ljusfärg: 5 700 K
- Antal justeringssteg för ljusstyrkan: 3 inställningar
Egenskaper
| Varumärke | Einhell |
| Art.Nr. | 4514114 |
| Spänning | 18 V |
| Höjd | 210 mm |
| Längd | 250 mm |
| Driftkälla | Batteri |
| Produkttyp | Arbetslampa |
| Användningsområde | DIY |
| Version | Utan batteri och laddare |
| Vikt | 1,23 kg |
| Bredd | 189 mm |
| EAN-nr | 4006825637908 |



