Ficklampa Coast XP11R Uppladdningsbar 2100 lumen
1 195 kr
1 059 krSpara 11 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

XP11R Uppladdningsbar 2100 lumen
1 059 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

COAST XP11R.Alltid redo, alltid ljust. Ficklampan COAST XP11R ger ett starkt ljus med en fyra-läges, multi-strål-funktion som drivs av ett uppladdningsbart COAST ZITHION X batteri. Denna kraftfulla lampa har en realtids-strömindikator samt en patenterad Slide Focusing Optical Technology, som ger dig möjlighet att lysa med både en fokuserad ljuskägla (Spot) och en bred ljuskägla (Flood) samt låter dig växla mellan de två lägena med mjuka övergångar.
Varumärke
CoastBeskrivning
COAST XP11R.Alltid redo, alltid ljust. Ficklampan COAST XP11R ger ett starkt ljus med en fyra-läges, multi-strål-funktion som drivs av ett uppladdningsbart COAST ZITHION X batteri. Denna kraftfulla lampa har en realtids-strömindikator samt en patenterad Slide Focusing Optical Technology, som ger dig möjlighet att lysa med både en fokuserad ljuskägla (Spot) och en bred ljuskägla (Flood) samt låter dig växla mellan de två lägena med mjuka övergångar.
Egenskaper
| Varumärke | Coast |
| Art.Nr. | 100039030 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 37 mm |
| IP-Klassning | IP54 |
| Längd | 158 mm |
| Driftkälla | Batteri/AC |
| Produkttyp | Ficklampa |
| Vikt | 0,39 kg |
| Bredd | 37 mm |
| Ljusflöde | 2100 lumen |
| EAN-nr | 015286303226 |









