Ficklampa Coast XP9R Uppladdningsbar 1000 lumen
1 095 kr
949 krSpara 13 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

XP9R Uppladdningsbar 1000 lumen
949 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

SUPER LIGHT, SUPER CLEAR. Coast XP9R har tre läge, multi -strålkapacitet och drivs av en kustzition X & Laddningsbart batteri. Denna universella ficklampa har patenterad bildfokusering av optisk teknik som ger Flood Light som är ett brett ljus såväl som spotlight vilket är starkt ljus med glidövergångar mellan de två funktionerna.
Varumärke
CoastBeskrivning
SUPER LIGHT, SUPER CLEAR. Coast XP9R har tre läge, multi -strålkapacitet och drivs av en kustzition X & Laddningsbart batteri. Denna universella ficklampa har patenterad bildfokusering av optisk teknik som ger Flood Light som är ett brett ljus såväl som spotlight vilket är starkt ljus med glidövergångar mellan de två funktionerna.
Egenskaper
| Varumärke | Coast |
| Art.Nr. | 100039027 |
| Färg | Svart |
| Höjd | 33 mm |
| IP-Klassning | IP54 |
| Längd | 135 mm |
| Driftkälla | Batteri/AC |
| Produkttyp | Ficklampa |
| Vikt | 0,31 kg |
| Bredd | 33 mm |
| Ljusflöde | 1000 lumen |
| EAN-nr | 015286303219 |








