


Lysrörsarmatur WestalIP 44Opal, 20 W, 3000 K
953 kr
30 dagars prisgaranti
Färg: Opal
Energieffektivitet
Ljustemperatur (K)
Beskrivning
Industriarmatur från Westal som är tillverkad i stål med en kupa i polykarbonat. Enkel att öppna, installera och underhålla. För både inomhus- och utomhusbruk.
Levereras med 1 st kopplingsplint 5x2,5 mm2 centrerad i armaturen.
Egenskaper
| Varumärke | Westal |
|---|---|
| Art.Nr. | 7214712 |
| Färg | Opal |
| Energieffektivitet | D |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Längd | 650 mm |
| Effekt/prestanda | 20 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Stål/Polykarbonat |
| Sockel | LED |
| Produkttyp | Industriarmatur IP44 |
| Dimbar | Ja |
| Höjd | 50 mm |
| Sensor | Nej |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Bredd | 150 mm |
| Bredd | 150 cm |
| EAN-nr | 7393047815359 |



