Skyddsrumsbygel Hide-a-lite Liteline IP44
244 kr/frp
175 kr/frpSpara 28 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Liteline IP44
175 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Skyddsrumsbygel Hide-a-lite Liteline IP44 är lättinstallerade skyddsbyglar för installation av Liteline IP44 i skyddsrum där skyddsbygel är ett krav. Levereras i 2-pack. Passar alla Hide-a-lites Liteline IP44-armaturer.
Varumärke
Hide-a-liteBeskrivning
Skyddsrumsbygel Hide-a-lite Liteline IP44 är lättinstallerade skyddsbyglar för installation av Liteline IP44 i skyddsrum där skyddsbygel är ett krav. Levereras i 2-pack. Passar alla Hide-a-lites Liteline IP44-armaturer.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Hide-a-lite |
| Art.Nr. | 7215947 |
| Produkttyp | Skyddsrumsbygel |
| Material | Metall/Plåt |
| Bredd | 25 mm |
| Längd | 170 mm |
| Serie | Liteline IP44 |
| Höjd | 51 mm |
| Vikt | 0,15 kg |
| Färg | Vit |
| EAN-nr | 7392971142135 |


