Stativ Garo Elflex 2.2M STORA BJÖRN
1 152 kr
30 dagars prisgaranti

Elflex 2.2M STORA BJÖRN
1 152 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
GaroBeskrivning
Stativ från Garo Elflex 2.2m stora björn.
Robust belysningsstativ med universalfäste för marknadens mest förekommande byggarbetslampor. samtliga stativ är reglerbara i höjdled med låsbara ratt-skruvar och avsedda för infästning med M8-bult. Stativ belysning 4ben minimumhöjd 0,9m maxhöjd 2,2m (355037).
Stativet är ihopfällbart. Topplattan är både vinklad och rak för att passa de flesta av marknadens lampor. Stativet är tillverkat av stålrör och ytbehandlat med elförzinkning.
Stativet är ihopfällbart. Topplattan är både vinklad och rak för att passa de flesta av marknadens lampor. Stativet är tillverkat av stålrör och ytbehandlat med elförzinkning.
Egenskaper
| Varumärke | Garo |
| Art.Nr. | 7769312E |
| Produkttyp | Stativ |
| Material | Förzinkad stål |
| Bredd | 150 mm |
| Höjd | 2200 mm |
| Djup | 200 mm |
| Vikt | 4 kg |
| Färg | Elförzinkad stål |
| Effekt/prestanda | 9000 kW |
| Effekt/prestanda | 9000 W |
| EAN-nr | 7331185079127 |

