Armatursockel Ifö Electric IP20 Rak E27 84,5 cmSvart
239 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

IP20 Rak E27 84,5 cm
Svart
239 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Sockel gänga 84,5 mm IP20 rak E27 75W. Levereras med glaspackning.
Recensioner
CarinaVerifierad köpare
för 4 månader sedanJag har fortfarande inte fått produkten , så jag är lite sur att ni inte levererar på utsatt tid … utan bara fördröjer , det var samma sak sist jag handlade från er
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 7500077 |
| Färg | Svart |
| Effekt/prestanda | 75 W |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 44 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 5274000016 IP20 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Vikt | 0,47 kg |
| Diameter | 100 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Porslin |
| Serie | Sockel |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Vägg-/Takarmatur |
| EAN-nr | 7312905274060 |


