Armatursockel Ifö Electric IP44 Rak E27Svart
384 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

IP44 Rak E27
Svart
384 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Vägg/taklampa från Ifö med sockelgänga 84,5 mm, IP44 rak E27 75W med botteninföring.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 7510032 |
| Färg | Svart |
| Effekt/prestanda | 75 W |
| Diameter | 97 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 55717-000-16 SVART RAK |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 50 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Porslin |
| Serie | Sockel |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Vägg-/Takarmatur |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7312905571763 |


