Armatursockel Ifö Electric IP54 Rak E27 60 WSvart
Rek. pris 599 kr
500 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

IP54 Rak E27 60 W
Svart
500 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Rak vägg/taklampa från Ifö med botteninföring. Sockel gänga 99 mm, IP54, E27 och 75W.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 7500082 |
| Färg | Svart |
| Effekt | 60 W |
| Tillverkarens Art.Nr. | 52760-000-16 IP57 |
| Diameter | 115 mm |
| Höjd | 55 mm |
| Sensor | Nej |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP54 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Porslin |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Serie | Sockel |
| Sockel | E27 |
| Typ | Vägg-/Takarmatur |
| EAN-nr | 7312905276064 |


