Armatursockel Ifö Electric IP54 Rak E27Grå
Rek. pris 605 kr
470 kr
420 krSpara 11 %Kampanj
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Grå

IP54 Rak E27
Grå
420 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Vägg/taklampa från Ifö med sockelgänga på 84,5 mm, IP54 rak E27 75W med botteninföring.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 7510011 |
| Färg | Grå |
| Effekt | 75 W |
| Höjd | 85 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 55732-000-12 GRÅ RAK |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 97 mm |
| IP-Klassning | IP54 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Porslin |
| Effekt/prestanda | 75 W |
| Serie | Sockel |
| Sockel | E27 |
| Typ | Vägg-/Takarmatur |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7312905573200 |


