Armatursockel Ifö Electric IP54 Sned E27Grå
Rek. pris 619 kr
520 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Grå

IP54 Sned E27
Grå
520 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Sned vägg/taklampa från Ifö med botteninföring. Sockel gänga 84,5 mm, IP54, E27 och 75W.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 7510017 |
| Färg | Grå |
| Effekt | 75 W |
| Diameter | 100 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 55736-000-12 GRÅ SNED |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 85 mm |
| IP-Klassning | IP54 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Porslin |
| Effekt/prestanda | 75 W |
| Serie | Sockel |
| Sockel | E27 |
| Typ | Väggarmatur |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7312905573620 |


