Armatursockel Ifö Electric Vit IP20 Rak B22
Rek. pris 439 kr
326 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Vit IP20 Rak B22
326 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Vit sockel från Ifö i keramik. Levereras med glaspackning.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 7500016 |
| Färg | Vit |
| Effekt | 75 W |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 100 mm |
| Höjd | 70 mm |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Tillverkarens Art.Nr. | 52740-100-10 |
| Material | Porslin |
| Effekt/prestanda | 75 W |
| Serie | Sockel |
| Sockel | B22 |
| Typ | Vägg-/Takarmatur |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7312905274015 |


