Fotlamphållare Ifö Electric E27 Vit Rak Lamphållare
179 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

E27 Vit Rak Lamphållare
179 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Fotlamphållare från Ifö Electric. Ljuskälla ingår ej.
Information
- Material: Porslin
- Mått: H 5,6 cm Ø 6,5 cm
- Ljuskälla: Max 240V 100W E27
- Fast Installation
Fördelar: Fotlamphållare Ifö Electric E27 Vit Rak Lamphållare
- Anpassad för badrumsmiljö
- Lätt att installera
- Tillverkad i hållbart porslin
- Material: Porslin
- Mått: H 5,6 cm Ø 6,5 cm
- Ljuskälla: Max 240V 100W E27
- Fast Installation
Fördelar: Fotlamphållare Ifö Electric E27 Vit Rak Lamphållare
- Anpassad för badrumsmiljö
- Lätt att installera
- Tillverkad i hållbart porslin
Recensioner
Mattias MVerifierad köpare
för 2 år sedanLevde upp till förväntningarna
+ Stilren
+ Enkelt montage
+ Bra pris
- Porslinsgänga lite svårt att bli kompis med
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 7903511 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 65 mm |
| Effekt/prestanda | 75 W |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Tillverkarens Art.Nr. | 52709-000-10 |
| Material | Porslin |
| Sockel | E27 |
| Typ | Vägg-/Takarmatur |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 65 mm |
| Höjd | 56 mm |
| Effekt | 75 W |
| Sensor | Nej |
| EAN-nr | 7312905270901 |


