Fotlamphållare Ifö Electric Rak E27 IP20Grå
Rek. pris 325 kr
254 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Grå

Rak E27 IP20
Grå
254 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 39 kr

Ifö Electric klassisk fotlamphållare i en större storlek som täcker takdosan. Lamphållaren kan skruvas i dosan eller direkt i taket om man så vill. Ljuskälla beställes separat.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Ifö Electric klassisk fotlamphållare i en större storlek som täcker takdosan. Lamphållaren kan skruvas i dosan eller direkt i taket om man så vill. Ljuskälla beställes separat.
Information
- Lamphållare: E27
- Kapsling: IP20
- Monteras: Tak & Vägg
- Sockel: Ø: 100 mm
- Vikt: 0,43 kg
- Lamphållare: E27
- Kapsling: IP20
- Monteras: Tak & Vägg
- Sockel: Ø: 100 mm
- Vikt: 0,43 kg
Recensioner
CornelioVerifierad köpare
för 1 år sedanProdukten passar mitt behov
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 7500002 |
| Färg | Grå |
| Bredd | 70 mm |
| Effekt | 75 W |
| Tillverkarens Art.Nr. | 52702-000-12 |
| Diameter | 70 mm |
| Höjd | 56 mm |
| Sensor | Nej |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP20 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Porslin |
| Effekt/prestanda | 75 W |
| Serie | Basic |
| Sockel | E27 |
| Typ | Vägg-/Takarmatur |
| EAN-nr | 7312905270222 |

