Plafond Aneta Cosmos
Rek. pris 3 499 kr
2 819 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Cosmos
2 819 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Plafond Aneta Cosmos är en unik badrumsplafond som ger ett behagligt och jämnt ljus. Lampan har nio opalvita glaskupor som sitter på två nivåer, vilket skapar en intressant och ovanlig design. Lampan ger en stilren och modern känsla till ditt badrum.
Varumärke
AnetaBeskrivning
Plafond Aneta Cosmos är en unik badrumsplafond som ger ett behagligt och jämnt ljus. Lampan har nio opalvita glaskupor som sitter på två nivåer, vilket skapar en intressant och ovanlig design. Lampan ger en stilren och modern känsla till ditt badrum.
Egenskaper
| Varumärke | Aneta |
| Art.Nr. | 16300-15 |
| Färg | Svart/Opalvit |
| Bredd | 455 mm |
| Längd | 455 mm |
| Effekt/prestanda | 3 kW |
| IP-Klassning | IP44 |
| Typ | Plafond |
| Material | Metall/Glas |
| Sockel | G9 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Serie | Cosmos |
| Antal Ljuskällor | 9 st |
| Sensor | Nej |
| Höjd | 180 mm |
| Spänning | 230 V |
| Vikt | 1,6 kg |
| Effekt | 3 W |
| EAN-nr | 7041661277151 |




