Plafond By Rydéns Ocean 1L Vit
Rek. pris 859 kr
695 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Ocean 1L Vit
695 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Behöver du en neutral och klassisk plafond? Isåfall faller valet lätt på Ocean som är en glasplafond i vitt matt glas. Lampan är enkel att placera både i din hall eller i ditt badrum, då den också är IP-klassad.
Varumärke
By RydénsBeskrivning
Behöver du en neutral och klassisk plafond? Isåfall faller valet lätt på Ocean som är en glasplafond i vitt matt glas. Lampan är enkel att placera både i din hall eller i ditt badrum, då den också är IP-klassad.
Egenskaper
| Varumärke | By Rydéns |
| Art.Nr. | 4201830-5002 |
| Färg | Vit Matt |
| Effekt | 40 W |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Plafond |
| Diameter | 250 mm |
| Höjd | 85 mm |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall och glas |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Serie | Ocean |
| Sockel | E27 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Taklampa |
| Effekt/prestanda | 40 kW |
| EAN-nr | 7391741018311 |
