
Plafond By RydénsOcean 2L Vit
Rek. pris 1 495 kr
!
589 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Ocean 2L Vit
589 kr
- Förväntas åter i lager 2026-05-22
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Beskrivning
Behöver du en neutral och klassisk plafond? Isåfall faller valet lätt på Ocean som är en glasplafond i vitt matt glas. Lampan är enkel att placera både i din hall eller i ditt badrum, då den också är IP-klassad.
Egenskaper
| Varumärke | By Rydéns |
|---|---|
| Art.Nr. | 4201840-5002 |
| Färg | Vit Matt |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Utförande | Plafond |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Metall och glas |
| Serie | Ocean |
| Sockel | E27 |
| Produkttyp | Taklampa |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 400 mm |
| Höjd | 90 mm |
| Antal Ljuskällor | 2 st |
| EAN-nr | 7391741018427 |
