Plafond Markslöjd Moon Dimbar LED Badrumslampa Vit/Aluminium
Rek. pris 1 399 kr
599 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Moon Dimbar LED Badrumslampa Vit/Aluminium
599 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Moon takplafond med LED från Markslöjd. Godkänd för badrum. IP44. Fast jordad installation. 20W 1700 Lumen. Varmvitt ljus 3000K. Dimbar.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Moon takplafond med LED från Markslöjd. Godkänd för badrum. IP44. Fast jordad installation. 20W 1700 Lumen. Varmvitt ljus 3000K. Dimbar.
Material skärm: Plast
Färg skärm: Vit
Fördelar: Plafond Markslöjd Moon Dimbar LED Badrumslampa Vit/Aluminium
- Godkänd för badrum
- Inbyggd dimbar LED
- Robust metallkonstruktion
Färg skärm: Vit
Fördelar: Plafond Markslöjd Moon Dimbar LED Badrumslampa Vit/Aluminium
- Godkänd för badrum
- Inbyggd dimbar LED
- Robust metallkonstruktion
Recensioner
BertilVerifierad köpare
för 4 år sedanPlafonden motsvarade mina förväntningar. Mkt bra ljus, lätt att koppla o h framförallt låg höjd
+ Låg höjd
- Inget utsnitt för utanpåliggande kabel
Sofie KVerifierad köpare
för 6 år sedanBra ljus och fina
Annika AVerifierad köpare
för 7 år sedanPlast och inte glas.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 106353 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 390 mm |
| Längd | 390 mm |
| Energieffektivitet | E |
| Effekt | 20 W |
| Anslutning | Fast installation |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 390 mm |
| Höjd | 90 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | Diod/LED |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Effekt/prestanda | 20 W |
| Serie | Moon |
| Sockel | LED |
| Typ | Plafond |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 7330024558656 |
