Spotlight Ifö Electric Light On HalogenSvart
1 329 kr
30 dagars prisgaranti

Light On Halogen
Svart
1 329 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Utanpåliggande spotlight i keramik som är godkänd för badrum samt bastu. Ett skyddsglas sitter framför lampan för att den ska få rätt skyddsklass.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Utanpåliggande spotlight i keramik som är godkänd för badrum samt bastu. Ett skyddsglas sitter framför lampan för att den ska få rätt skyddsklass.
Väldigt gedigen armatur som även har en enkel uppsättning.
OBS! Ljuskälla ingår ej!
OBS! Ljuskälla ingår ej!
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 7511274 |
| Färg | Svart |
| Energieffektivitet | A++ |
| Effekt | 35 W |
| Diameter | 100 mm |
| Höjd | 115 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Tillverkarens Art.Nr. | 6057-209-16 35W 230V |
| Effekt/prestanda | 35 W |
| Serie | Light On Halogen |
| Sockel | GU10 |
| Typ | Badrumsbelysning |
| EAN-nr | 7312906057266 |

