Taklampa Astro DenverSvart
1 250 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Matt Svart

Denver
Svart
1 250 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad från: 59 kr

Med Taklampa Astro Denver centrerad i taket belyser du hela badrummet på ett enkelt sätt. Eftersom den är IP44-klassad som är den lämplig för användning i badrum.
Varumärke
AstroBeskrivning
Med Taklampa Astro Denver centrerad i taket belyser du hela badrummet på ett enkelt sätt. Eftersom den är IP44-klassad som är den lämplig för användning i badrum.
Egenskaper
| Varumärke | Astro |
| Art.Nr. | AS1038005 |
| Färg | Matt Svart |
| Effekt | 40 W |
| Sensor | Nej |
| Spänning | 230 V |
| Diameter | 120 mm |
| Höjd | 160 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Stål |
| Effekt/prestanda | 40 W |
| Serie | Denver |
| Sockel | G9 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Typ | Badrumsbelysning |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 5038856117172 |


