Taklampa Astro Lyra 180
3 120 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti

Lyra 180
3 120 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Lyra Ceiling 180 är en klassisk taklampa som passar i de flesta badrum. Foten är gjord av porslin och blir en fin kontrast till den diffusa glasskärmen.
Varumärke
AstroBeskrivning
Lyra Ceiling 180 är en klassisk taklampa som passar i de flesta badrum. Foten är gjord av porslin och blir en fin kontrast till den diffusa glasskärmen.
Lyra Ceiling är ganska nätt sett till storleken vilket gör att den även passar bra som belysning i ett kapprum eller en klädkammare.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Astro |
| Art.Nr. | AS1472004 |
| Färg | Vit |
| Effekt | 12 W |
| Djup | 180 mm |
| Höjd | 240 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Porslin |
| Effekt/prestanda | 12 W |
| Serie | Lyra |
| Sockel | E27 |
| Typ | Taklampa |
| Dimbar | Ja |
| EAN-nr | 5038856119312 |




