
Taklampa AstroMallon LED
fr.5 360 kr
30 dagars prisgaranti
Välj Färg
Beskrivning
Mallon LED är en modern takarmatur med integrerad LED-belysning som är dimbar. Finns i krom, brons och matt nickel och kan monteras i tak eller på vägg.
Specifikationer:
- Ställbar ljusstyrka och färgtemperatur. Detta justeras enkelt via en brytare under skärmen.
- Kapslingsklass IP44.
- För tak- eller väggmontering.
- Ställbar ljusstyrka och färgtemperatur. Detta justeras enkelt via en brytare under skärmen.
- Kapslingsklass IP44.
- För tak- eller väggmontering.
Egenskaper
| Varumärke | Astro |
|---|---|
| Färg | Brons, Krom, Nickel |
| Effekt/prestanda | 15,3 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljuskälla | LED |
| Ljustemperatur | 2700/3000/4000 K |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Stål |
| Serie | Mallon |
| Produkttyp | Taklampa |
| Djup | 60 mm |
| Diameter | 330 mm |
| Dimbar | Ja |



