Taklampa Markslöjd ÅreStål
Rek. pris 859 kr
512 kr
449 krSpara 12 %Kampanj
30 dagars prisgaranti

Åre
Stål
449 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Åre är en takplafond från Markslöjd med frostad skärm.P-klassen är IP44 avsedd för fast installation.
Varumärke
MarkslöjdBeskrivning
Åre är en takplafond från Markslöjd med frostad skärm.P-klassen är IP44 avsedd för fast installation.
Dokument
Recensioner
LOLVerifierad köpare
för 4 år sedanGenuin produkt utan plastdetaljer som bara spricker och går sönder.
+ Lagom stor med ett vackert milt sken.
- Kan inte se något negativt.
MonicaVerifierad köpare
för 5 år sedanPerfekt för liten toalett
Jan KVerifierad köpare
för 7 år sedanUppfattade att taklampan hade en större diameter, med rätt ljuskälla lyser lampan bra.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
| Art.Nr. | 102527 |
| Färg | Stål |
| Effekt | 60 W |
| Spänning | 230 V |
| Utförande | Plafond |
| Diameter | 275 mm |
| Höjd | 77 mm |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Borstad Stål |
| Effekt/prestanda | 60 W |
| Serie | Åre |
| Sockel | E27 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Dimbar | Nej |
| EAN-nr | 7330024516137 |
