
Takplafond MarkslöjdGlobal28 cm
Rek. pris 879 kr
!
459 kr 499 kr
Sänkt pris!
30 dagars prisgaranti
Bredd

Global
28 cm 459 kr
- Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 vardagar.
- Utlämningsställe
- Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Beskrivning
Takplafond Global från Markslöjd. Vit frostad kupa med detaljer i krom. Inbyggd LED.
Egenskaper
| Varumärke | Markslöjd |
|---|---|
| Art.Nr. | 105960 |
| Färg | Krom |
| Bredd | 280 mm |
| Energieffektivitet | E |
| Effekt | 9 W |
| Utförande | Plafond |
| Ljuskälla | DIOD/LED |
| Ingår Ljuskälla | Ja |
| Material | Metall |
| Serie | Global |
| Sockel | LED |
| Djup | 280 mm |
| Höjd | 90 mm |
| Spänning | 230 V |
| Dimbar | Nej |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ljusspridningsvinkel | 120 ° |
| Ljustemperatur | 3000 K |
| EAN-nr | 7330024554719 |

