Vägg-/Taklampa Ifö Electric Aton Cairo Klar IP54 Gx53Svart/Klarglas
1 027 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Aton Cairo Klar IP54 Gx53
Svart/Klarglas
1 027 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Cairo klarglas IP44 Ø 200 mm höjd 100 mm rak GX53 max 13W. Aton, solguden i egyptisk mytologi, har gett namn åt denna vackert lysande armaturserie. Går att montera både på tak och vägg och gör sig ypperligt i grupp.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Cairo klarglas IP44 Ø 200 mm höjd 100 mm rak GX53 max 13W. Aton, solguden i egyptisk mytologi, har gett namn åt denna vackert lysande armaturserie. Går att montera både på tak och vägg och gör sig ypperligt i grupp.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 7500127 |
| Färg | Svart |
| Effekt/prestanda | 13 W |
| Tillverkarens Art.Nr. | 730241016 |
| Diameter | 200 mm |
| Höjd | 108 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 1,25 kg |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Porslin/Glas |
| Serie | Tak/väggarmaturer IFÖ |
| Sockel | GX53 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Vägg-/Takarmatur |
| EAN-nr | 7312907302266 |

