Vägg-/Taklampa Ifö Electric Cairo L E27 75W IP44Svart/Matt Opalglas
1 691 kr
Se priset!
30 dagars prisgaranti
Vald variant
Färg:
Svart

Cairo L E27 75W IP44
Svart/Matt Opalglas
1 691 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Cairo Large, en större variant i Ifös atonserie. Armaturen har keramisk sockel med matt opal kupa. Cairo Large är lämplig att montera både på vägg och i tak såväl inom- som utomhus.
Varumärke
Ifö ElectricBeskrivning
Cairo Large, en större variant i Ifös atonserie. Armaturen har keramisk sockel med matt opal kupa. Cairo Large är lämplig att montera både på vägg och i tak såväl inom- som utomhus.
Egenskaper
| Varumärke | Ifö Electric |
| Art.Nr. | 7511451 |
| Färg | Svart |
| Effekt/prestanda | 75 W |
| Tillverkarens Art.Nr. | 730550016 SVART G185,5 |
| Diameter | 340 mm |
| Höjd | 134 mm |
| Sensor | Nej |
| Vikt | 3,7 kg |
| Spänning | 230 V |
| IP-Klassning | IP44 |
| Ingår Ljuskälla | Nej |
| Material | Porslin/Glas |
| Serie | Tak/väggarmaturer IFÖ |
| Sockel | E27 |
| Antal Ljuskällor | 1 st |
| Produkttyp | Vägg-/Takarmatur |
| EAN-nr | 7312907305168 |

